FREE Shipping in Albania

Ajo që po prisnit: “Ami’s Beauty” ka dhuratën perfekte këtë Shën Valentin

Nëse keni nevojë për disa ide surprizash për Shën Valentin, ne kemi ato me të veçantat për të ju ofruar.

Pavarësisht nëse jeni profesionist i vjetër ose i ri në arenën e dashurisë, “Ami’s Beauty” është pika juaj e vetme për dhuratat për ditën e Shën Valentinit!

Vajza juaj e zemrës ka nevojë për përkujdesje dhe atë e gjen tek produktet tona të bukurisë.

Ju do të gëzoni njeriun tuaj të zemrës duke mos harxhuar shumë pasi kemi sjellë oferta mjaft speciale me paketat tona të kësaj dite të shënuar.

Love is giving!♥️

Me ardhjen e muajit Shkurt të gjithëve na shkon mëndja te festa e Shën Valentinit,dhe kur mendojmë festën fillojmë mendojmë edhe për dhuratat qe do bejmë kete vit.

Ami’s Beauty e ka gjetur zgjidhjen për të gjithë ju djem që stresoheni vetëm kur e mendoni këtë festë 😂
Por edhe për ju vajza që dini tashmë se cfarë ti kërkoni partnerit tuaj për këtë Shën Valentin.
2 dhurata në 1 pako të vetme! 😍

📥Për shkak të mbingarkesës që pritet të ketë në dt 14 Shkurt Rezervimet e paketave mund të nisin që sot.
Ju vetëm e porosisni ,ne e dërgojmë kudo ku ju doni !

Paketa “Cupid” permban produktet si me poshte:
•1 shampo repair
•1 Mask Keratin therapy
•1 Krem Anti-Age
●Cmimi: 70€

Paketa ” That’s Amore ” permban produktet si me poshte:
•1 serum
•1 Krem Anti-Age
•1 shampo repair
●Cmimi 114€

Paketa ” ps.I love you ” permban produktet si me poshte:
•1 shampo repair
•1 Mask
•1 shampo volume boost
●Cmimi 39€

Për të gjithë ata që dëshirojnë produkte teke, padyshim që jeni të lirë të bëni zgjedhjen tuaj.

Për të ju sjellë në vëmendje, “Ami’s Beauty” operon në treg në mënyra të ndryshme shitjesh, duke filluar që nga Online Shqipëri, Online Worldwide dhe shtrirje me distribucion në pika shitjesh të selektuara, në të gjithë Shqipërinë prandaj dhe ju mund të bëni porosi kudo që të ndodheni sepse “Ami’s Beauty” ju gjendet gjithmonë pranë.

Si CEO e kompanisë, Amarda Toska, ka patur gjithmonë një vizion mjaft të qartë për krijimin e produkteve.

Pas një pune shumë të gjatë dhe kërkimeve të shumta, Ami arriti që të lidhte marrëdhënie me dy nga fabrikat më të mira në Europë për prodhimin e produkteve kozmetike.

Ndaj dhe me produktet tona, e dashura juaj e zemrës do të ndihet tejet e veçantë dhe do të ndihet shumë me fat.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *