Ami’s Beauty

Me efekt 2 në 1, kremi që bën mrekulli për fytyrën tuaj

Keni nevojë për një produkt të kujdesit ndaj lëkurës me të cilin të ndiheni gjithmonë të sigurtë? Atëherë mos prisni më gjatë sepse ne e kemi zgjidhjen për ju. Me “Ami’s Beauty” ju do të ndiheni gjithmonë të freskët pasi kujdesi për ju është motoja e punës tonë. “Kremi Intensive hydration Spf 30” nga linja …

Me efekt 2 në 1, kremi që bën mrekulli për fytyrën tuaj Read More »

Për gruan që i meriton të gjitha, ne kemi dhuratën perfekte për këtë 8 Mars!

Në ditën e 8 Marsit çdo grua sigurisht që pret dhurata, por patjetër që edhe jep dhurata për nënën, mikeshën e ngushtë, koleget dhe njerëzit e saj të zemrës. Dihet që për të treguar dashurinë nuk mjafton një dhuratë, por pse mos të përfitosh nga kjo ditë speciale për t’i bërë atyre një dhuratë të …

Për gruan që i meriton të gjitha, ne kemi dhuratën perfekte për këtë 8 Mars! Read More »

Nga Bora Zemani tek Niko Komani, ja çfarë thonë Vip-at për produktet e “Ami’s Beauty”

Suksesi i çdo pune janë klientët e kënaqur dhe është pikërisht kjo që ne kemi synuar gjithmonë në çdo hap tonin që kemi ndërmarrë. Të shumtë janë ato që na përgëzojnë dhe na falenderojnë për cilësinë dhe efektivitetin e linjës tonë të bukurisë. Një pjesë të “feedback-ut” të klientëve tanë e kemi publikuar në faqen …

Nga Bora Zemani tek Niko Komani, ja çfarë thonë Vip-at për produktet e “Ami’s Beauty” Read More »

Ajo që po prisnit: “Ami’s Beauty” ka dhuratën perfekte këtë Shën Valentin

Nëse keni nevojë për disa ide surprizash për Shën Valentin, ne kemi ato me të veçantat për të ju ofruar. Pavarësisht nëse jeni profesionist i vjetër ose i ri në arenën e dashurisë, “Ami’s Beauty” është pika juaj e vetme për dhuratat për ditën e Shën Valentinit! Vajza juaj e zemrës ka nevojë për përkujdesje …

Ajo që po prisnit: “Ami’s Beauty” ka dhuratën perfekte këtë Shën Valentin Read More »

“Ami’s Beauty”, çelësi i kujdesit për flokët tuaj

Nuk thonë kot që flokët janë gjysma e bukurisë tek një femër dhe kjo është një ndër arsyet përse duhet të kujdesemi aq shumë për to. Padyshim që flokët janë një pjesë e jona që tregon në një farë mënyre se cilët jemi, si jemi, nëpërmjet tyre dëshmojmë dhe stilin tonë. Të gjithë biem dakord …

“Ami’s Beauty”, çelësi i kujdesit për flokët tuaj Read More »

Prerja nuk zgjidh asgjë! “Ami’s Beauty” do ju shpëtojë flokët e dëmtuar

Flokë të thatë, pa jetë dhe të dëmtuar? Shumë vajza dhe gra mund të gjejnë veten në këto pak fjalë e sërish nuk po gjejnë dot zgjidhjen e këtij problemi ndërkohë që vazhdojnë që të përdorin mjetet e nxehta që shërbejnë për stilimin e flokëve, nuk përdorin produktet e duhura për flokun e tyre si …

Prerja nuk zgjidh asgjë! “Ami’s Beauty” do ju shpëtojë flokët e dëmtuar Read More »

Sekreti për një lëkurë të pastër dhe flokë me volum si të Amarda Toskës

Një ditë e mirë fillon që në mëngjes dhe për këtë arsye kjo periudhë e ditës duhet të ketë vëmendjen maksimale tuajën. Kujdesi për lëkurën e fytyrës dhe flokëve është e rëndësishme që të marrë pak nga koha juaj në çdo fillim të ditës. Për të ju demonstruar këtë do ju sjellim rutinën e një …

Sekreti për një lëkurë të pastër dhe flokë me volum si të Amarda Toskës Read More »

Vlerë e shtuar për çdo vajzë e grua, Amarda Toska ka një vizion të qartë për “Ami’s Beauty”

Vlerë e shtuar për çdo vajzë e grua, Amarda Toska ka një vizion të qartë për “Ami’s Beauty” Me vizionin e qartë dhe e bindur se ku do të shkojmë, CEO e “Ami’s Beauty” ka dhënë një intervistë me moderatoren Rudina Magjistari, ku ka folur më shumë rreth asaj që ne ofrojmë. E rritur në …

Vlerë e shtuar për çdo vajzë e grua, Amarda Toska ka një vizion të qartë për “Ami’s Beauty” Read More »

“Ami’s Beauty” nuk njeh kufinj, përfaqësia e brandit vjen në Maqedoni

Kudo me ju dhe për ju, kjo është motoja e punës tonë sepse përparësia e klientit është suksesi më i madh për ne. Gjithmonë me ju sepse “Ami’s Beauty” operon në treg në mënyra të ndryshme shitjesh, duke filluar që nga Online Shqipëri, Online WorldWide si dhe produktet tona kanë shtrirje me distribucion në pika …

“Ami’s Beauty” nuk njeh kufinj, përfaqësia e brandit vjen në Maqedoni Read More »