Media & Televizioni

Ami i jep fund kureshtjes së të gjithëve: Ky është sekreti i bukurisë

Nëse ka diçka për të cilën të gjitha vajzat ia kanë zili Amarda Toskës, është freskia që i qëndron në lëkurë, ndonëse vitet bëjnë punën e tyre. Në fakt, këto të fundit kanë hequr dorë përfundimisht nga Ami dhe sado inat të na vijë, në këtë pikë duhet të dorëzohemi. Ose të kënaqemi me një …

Ami i jep fund kureshtjes së të gjithëve: Ky është sekreti i bukurisë Read More »

Zbulon sekretin e bukurisë, Ami lançon linjën e saj të kujdesit për fytyrën dhe flokët!

Pas suksesit të padiskutueshëm disavjeçar të “Ami Event”, një nga kompanitë më të rëndësishme të eventeve në vend, Amarda Toska vjen me një projekt të ri në fushën e bukurisë. Mbrëmjen e djeshme ajo organizoi një festë speciale, ku lançoi linjën e saj me produktet e kujdesit ndaj fytyrës dhe flokëve, të cilat mbajnë emrin …

Zbulon sekretin e bukurisë, Ami lançon linjën e saj të kujdesit për fytyrën dhe flokët! Read More »

Festë për “Ami’s Beauty”, Amarda Toska sjell projektin gjigand

Ajo është një nga imazhet më të dashura për publikun shqiptar. E suksesshme në gjithçka që prek, Ami ka treguar se në vendin tonë nuk është një ikonë vetëm në ekran, por edhe në biznes. Teksa bota përballej me një pandemi, Ami ideonte një tjetër projekt, këtë herë në fushën e bukurisë. “Ami’s Beauty” është …

Festë për “Ami’s Beauty”, Amarda Toska sjell projektin gjigand Read More »