FREE Shipping in Albania

Me efekt 2 në 1, kremi që bën mrekulli për fytyrën tuaj

INTENSIVE HYDRATION SPF 30

Keni nevojë për një produkt të kujdesit ndaj lëkurës me të cilin të ndiheni gjithmonë të sigurtë?Atëherë mos prisni më gjatë sepse ne e kemi zgjidhjen për ju. Me “Ami’s Beauty” ju do të ndiheni gjithmonë të freskët pasi kujdesi për ju është motoja e punës tonë. “Kremi Intensive hydration Spf 30” nga linja e produkteve të “Ami’s Beauty” është ajo që ju duhet në çdo stinë të vitit. Duke qenë se “Intensive Hydration” mban të hidratuar lekurën tuaj gjatë gjithë ditës duke e mbrojtur atë nga dielli, e meriton titullin “MUST HAVE”.Dielli lëshon dy lloje rrezatimesh: rrezet UVA dhe UVB. Rrezet UVA kontribuojnë në shenjat e plakjes në lëkurë, si rrudhat dhe njollat, por “Intensive Hydration” kujdeset gjithmonë, kudo dhe kurdo për ju për një lëkurë të pastër dhe të freskët. Mund ta përdorni gjithashtu dhe përpara aplikimit të fondotintës dhe do keni rehatinë e të ndjeritë e sigurtë gjatë gjithë ditës. Absorbohet shpejt në lëkurë, duke e bërë atë një bazë ideale për të aplikuar fondotintën tuaj.Menjëherë pasi të keni mësuar se ky produkt e mbron lëkurën nga rrezet e diellit, automatikisht kjo tregon se kremi që vetëm “Ami’s Beauty” mund të sjellë për ju, shmang njollat dhe dehidratimin e saj. Jo vetëm kaq, pasi ky produkt ka një sërë benefitesh. Gjithashtu mund të përdoret si primer poshtë fondotinës duke i siguruar në këtë mënyrë lëkurës së fytyrës një mbrojtje të plotë. Por nëse menduat se mbaruam me listimin e benefiteve, në fakt nuk është ashtu sepse ky krem mbart një formulë të pasur me antioksidantë që lufton shenjat e plakjes së lëkurës, si linjat e imëta dhe njollat e diellit. E ku tjetër përveç se tek “Ami’s Beauty” mund të gjeni një produkt me funksion të dyfishtë që hidraton dhe mbron lëkurën?!Pas gjithë këtyre funksioneve në lëkurën e fytyrës tuaj, fshihen një sërë përbërësish që kanë sjellë këto rezultate.Kremi “Intensive hydration Spf 30” është i pasur me:-Vitaminë C-Acid Hialuronik-Vaj Argani-Ekstrakt i qelizave Staminale të mollës-Gjalp Shea-Filtra Mbrojtës UVA/UVBGjithë këto përbërës sjellin për ju një sërë benefitesh dhe lëkura e fytyrës tuaj do të ndihet më e freskët se asnjëherë më parë pas përdorimit të këtij kremi.-Përdorimi i përditshëm parandalon plakjen e lëkurës dhe fillimin e linjave të shprehjes.-Tonifikon lëkurën, e bën atë kompakte, të ushqyer dhe uniforme.-Përmirësimi i teksturës ndihet menjëherë pas aplikimeve të para.-Ka një veprim zbutës, hidratues dhe filtrim UV.-Hidraton thellësisht lëkurën.-Mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit.Jo vetëm kaq, kremi i linjës “Ami’s Beauty” ka edhe disa vlera të shtuara që po i rendisim më poshtë:-Dermatologjikisht dhe Klinikisht të testuar-Cruelty Free-0 Paraben, 0 VAJRA MINERALE, 0 NGJYRUES-Formuluar dhe prodhuar në Itali-Premium Quality-2 Produkte në 1 (Hidratant + Mbrojtës)Kremi juaj i preferuar ka një funksion të dyfishtë që e bën atë të jetë më i pëlqyeri, më i kërkuari dhe më i shituri. Ju këshillojmë të NXITONI dhe ta bëni tuajën tani që të mos prisni më vonë!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *