, ,

Shkumë larëse X5

22.00

Shkuma larëse është e pasur me një teksturë të butë, mbështjellëse, të freskët dhe delikate për pastrimin e përditshëm të lëkurës suaj.

*Largon butësisht papastërtitë dhe make-up-in

*Liron poret nga sebumi i tepërt.

*Ruan hidratimin e lëkurës dhe strukturen hidrolipidike të lëkurës.

Nga vet emri Cleansing Facial X5  kjo shkumë arrin të kryej  5 funksione njëherësh:

1.Detoksifikon
2.Rivitalizon
3.Purifikon
4.Ribalancon
5.Rinon lekuren

Rezultati është një lëkurë e paster,e freskët dhe e mëndafshtë.

Ideale për të gjitha llojet e lëkurës: e papastër, me rrudhat e para, e pjekur, e ndjeshme dhe delikate.

Shkuma larëse është e pasur me një teksturë të butë, mbështjellëse, të freskët dhe delikate për pastrimin e përditshëm të lëkurës suaj.

*largon butësisht papastërtitë dhe make-up-in.

*Liron poret nga sebumi i tepërt.

*Ruan hidratimin e lëkurës dhe strukturen hidrolipidike të lëkurës.

Nga vet emri Cleansing Facial X5  , kjo shkumë kryen 5 funksione njëherësh:

1.Detoksifikon
2.Rivitalizon
3.Purifikon
4.Ribalancon
5.Rinon lekuren

Rezultati është një lëkurë e paster,e freskët dhe e mëndafshtë.

Është ideale për të gjitha llojet e lëkurës: e papastër, me rrudhat e para, e pjekur, e ndjeshme dhe delikate.

Ingredientet active:

* Ujë aromatik me lule misri: gjallërues, dekongjesant.

*Uji aromatik i lajthisë :Nxitëse, freskuese.

*Vaj esencial grejpfrut: pastrues, ribalancues.

*Vaji neem: pastrues, hidratues, zbutës,

*Vaji esencial i livandës: pastrues.

*Surfaktant me bazë zinku: pastrues.

*Uji aromatik i sherebelës: pastrues, tonifikues

*Pro Vitamina B5: hidratues.

Menyra  e perdorimit. Lagni fytyrën me ujë, shpërndajeni produktin në pëllëmbën e dorës dhe masazhojeni në fytyrë me lëvizje rrethore. Shpëlajeni me ujë të vakët të bollshëm.

Përdoreni çdo ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Shkundeni mirë para përdorimit.

 

DERMATOLOGJIKISHT I TESTUAR
FORMULUAR DHE PRODHUAR NË ITALI
E PËRSHTATSHME PËR FLOKË TË YNDYRSHEM
SASIA: 200 ML

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkumë larëse X5”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − seventeen =