FREE Shipping in Albania
,

Micellar Milk

24.00

Qumesht efektiv për pastrimin e përditshëm të fytyrës. Ky emulsion i butë heq butësisht make-up-in dhe
papastërtitë, duke e lënë lëkurën të butë dhe te mendafshte.

Bulltepoints:

  • Pastron make-up
  • Largon butesisht papastertite
  • E le lekuren e bute dhe te hidratuar

Ingrediente Aktive:

  • Vaj Argani
  • Aloe Vera
  • Vaj essencial Lavander

Përdorimi: Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje me një copë pambuku në fytyrë dhe qafë duke
shmangur zonën e syve. Shpëlajeni me ujë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Micellar Milk”

Your email address will not be published. Required fields are marked *