FREE Shipping in Albania
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

ARGAN HAIR OIL

(0 customer reviews)

L2,700.00

PSE KY VAJ ËSHTË KAQ UNIK

Ky vaj luksoz i flokëve është i pasuruar me vaj argani, një përbërës cili është një kurë e vërtetë për flokët;

– Ushqen folikulat e flokëve në thellësi.
– Trajton majat e djegura dhe dyshe.
– Rivitalizon flokun duke i dhënë atij shkëlqim dhe butësi.
– Mbron flokun nga këputja dhe redukton dëmtimet nga nxehtësia.
– Rigjeneron flokët e dëmtuar nga elemente të jashtëm si bojërat, mjetet e stilimit, smogu dhe ekspozimi i zgjatur ndaj rrezeve të diellit.

Category:

FORMAT E PËRDORIMIT:
– Aplikohet në flokë të lagur, pas larjes – për ti zbutur dhe për ti përgatitur për krehje.
– Aplikohet në flokë të thatë, përpara krehjes – për të hidratuar dhe ushqyer majat.
– Aplikohet si “final touch” pas krehjes/stilimit – për më shumë shkëlqim dhe disiplinë.

INGREDIENTËT AKTIV
-Vaj Argani
-Vitaminë A
-Vitaminë F
-Vitamine E
-Omega 6
-Acidi Linoleik
-Filosterolet

Sasia: 50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Show reviews in all languages (2)

Be the first to review “ARGAN HAIR OIL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *