FREE Shipping in Albania

Oil Controlling Set

(2 customer reviews)

51.00

 

  • SHAMPO KUNDER KUNDER
  • MASK KUNDER YNDYRES
  • ARGAN HAIR OIL

Ky set ka ne fokus reduktimin e yndyres,trajtimin dhe ushqyerjen.
Perdorimi i tyre ne menyre te rregullt sjell ndryshim rrenjesor ne flokun tuaj.
Ndryshimi arrin te shihet qe ne 3 perdorimet e para:

MENYRA E PERDORIMIT

Hapi 1: Aplikohet shampo 1-2 here
Hapi 2: Aplikohet maska qe ne rrenje vetem 1 here ne jave,mbahet 2 min duke e masazhuar dhe krehur.
Hapi 3: Pasi shpelahet maska, shtrydhet mire floku dhe aplikohet vaji arganit
Pasi e thani flokun,aplikoni serish vajin e arganit per ti dhene shkelqim dhe shendet flokut .

Ps.Vaji arganit nuk te krijon yndyre,mund ta perdorni sa here qe e shikoni qe floku juaj eshte i thate,ne cdo moment te dites.

 

 

Category:

2 reviews for Oil Controlling Set

  1. Kiara

    Ky set eshte super, qe nga momenti qe e zbulova ndihem me fat!

  2. Rexhi

    Vetem kush ka floke me yndyre dhe ka provuar kete set, e di se cfar do te thote 😊 thnx Ami’s beauty

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *