FREE Shipping in Albania

Extra Volumizing Set

40.00

 

  • Volume boost
  • KERATIN THERAPY HAIR MASK
  • ARGAN HAIR OIL

Ky set ka ne fokus trajtimin,ushqyerjen dhe riparimin e flokeve te thate dhe te demtuar.
Perdorimi i tyre ne menyre te rregullt sjell ndryshim rrenjesor ne flokun tuaj.
Ndryshimi arrin te shihet qe ne perdorimin e pare:

MENYRA E PERDORIMIT

Hapi 1: Aplikohet shampo 1-2 here
Hapi 2: Aplikohet maska vetem ne maja,mbahet 5 min duke e masazhuar dhe krehur
Hapi 3: Pasi shpelahet maska, shtrydhet mire floku dhe beheni gati per tharje,aplikohet vaji arganit .
Pasi e thani flokun,aplikoni serish vajin e arganit per ti dhene shkelqim dhe shendet flokut .

Ps.Vaji arganit nuk te krijon yndyre,mund ta perdorni sa here qe e shikoni qe floku juaj eshte i thate,ne cdo moment te dites.

 

 

Category:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Extra Volumizing Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *