FREE Shipping in Albania

Advanced Repair

L890.00

 

SHAMPO ADVANCED REPAIR
EFEKTI  Riparon, ristrukturon dhe rikthen gjalleri në flokët tuaj.
BRANDI AMI’S BEAUTY
FORMULIMI Shampo repair
MASA 300 ml
TIPET E FLOKUT I thatë,I dëmtuar,pa jetë
E PERSHTATSHME Për të gjitha tipet e flokut
MOSHA QE I PERSHTATET Per cdo moshë
SKU: 6549845397 Category: Tag:

Shampo Advanced Repair pastron butësisht flokët, duke rivendosur shëndetin, shkëlqimin e munguar. Riparon, ristrukturon dhe rikthen gjallëri në flokët tuaj.

Ingredientet active:
– Ceramide
-Placentë Vegjetale
-Ekstrakt i lules së kamomilit

DERMATOLOGJIKISHT I TESTUAR
FORMULUAR DHE PRODHUAR NË ITALI
E PËRSHTATSHME PËR FLOKË TË THATË DHE TË DËMTUAR
SASIA: 300 ML

Weight 300 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Advanced Repair”

Your email address will not be published. Required fields are marked *