FREE Shipping in Albania

ARGAN OIL

(3 customer reviews)

L2,700.00

 

ARGAN OIL
EFEKTI Trajton/Rigjeneron/ushqen/mbron/zbut/jep shkëlqim
BRANDI AMI’S BEAUTY
FORMULIMI Vaj argani
MASA 50 ml
TIPET E FLOKUT I thatë,I dëmtuar,pa jetë,pa shkëlqim
E PERSHTATSHME Për cdo tip floku
MOSHA QE I PERSHTATET Per cdo moshë

PSE KY VAJ ËSHTË KAQ UNIK

Ky vaj luksoz i flokëve është i pasuruar me vaj argani, një përbërës cili është një kurë e vërtetë për flokët;

– Ushqen folikulat e flokëve në thellësi.
– Trajton majat e djegura dhe dyshe.
– Rivitalizon flokun duke i dhënë atij shkëlqim dhe butësi.
– Mbron flokun nga këputja dhe redukton dëmtimet nga nxehtësia.
– Rigjeneron flokët e dëmtuar nga elemente të jashtëm si bojërat, mjetet e stilimit, smogu dhe ekspozimi i zgjatur ndaj rrezeve të diellit.

FORMAT E PËRDORIMIT:
– Aplikohet në flokë të lagur, pas larjes – për ti zbutur dhe për ti përgatitur për krehje.
– Aplikohet në flokë të thatë, përpara krehjes – për të hidratuar dhe ushqyer majat.
– Aplikohet si “final touch” pas krehjes/stilimit – për më shumë shkëlqim dhe disiplinë.

INGREDIENTËT AKTIV
-Vaj Argani
-Vitaminë A
-Vitaminë F
-Vitamine E
-Omega 6
-Acidi Linoleik
-Filosterolet

Sasia: 50 ml

3 reviews for ARGAN OIL

 1. Manuela

  Ky vaj eshte nje mrekullii🤩
  One of my favoritee😍

 2. Benilda s (verified owner)

  FANTASTIKKKKKKK
  I JUST LOVE ITTTT

 3. Bela

  Floket e mi te falenderojne pa fund per shkelqimin dhe super butesine qe u ke dhene ♥️

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *