FREE Shipping in Albania

Keratin Therapy Mask

L1,300.00

 

MASKA KERATIN THERAPY
EFEKTI Trajton/riparon/ushqen/zbut
BRANDI AMI’S BEAUTY
FORMULIMI Mask me keratin
MASA 200 ml
TIPET E FLOKUT I thatë,I dëmtuar,pa jetë,pa volum,I hollë
E PËRSHTATSHME Për të gjitha tipet e flokëve
MOSHA QË I PËRSHTATET Për cdo moshë

Maska “Keratin Therapy” shërben për trajtimin e flokëve të dëmtuar dhe pa jetë. Është e pasur me ekstrakte keratine dhe i jep flokut shkëlqim dhe butësi dhe ushqen thellësisht majat.

SKU: 6549845355 Category: Tag:

Maska “Keratin Therapy” shërben për trajtimin e flokëve të dëmtuar dhe pa jetë. Është e pasur me ekstrakte keratinë dhe i jep flokut shkëlqim dhe butësi dhe ushqen thellësisht majat. Kjo maskë hidraton thellësisht flokun tuaj, duke i dhënë atij disiplinë, butësi dhe shkëlqim.Rigjeneron majat e dyfishta, hidraton folikulat e flokëve, duke e bërë më të lehtë për ta modeluar dhe më të dretjë në dukje.

Përdorimi: Aplikoni produktin mbi flokë të lagur, pas përdorimit të shampos. Shpëlajeni pas 5-7 minutave.

Ingredientet active :
– Plan Keratin
– Lavander
– Lule Camelia

DERMATOLOGJIKISHT I TESTUAR
FORMULUAR DHE PRODHUAR NË ITALI
E PËRSHTATSHME PËR ÇDO TIPOLOGJI FLOKU
SASIA: 250 ML

Weight 250 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Keratin Therapy Mask”

Your email address will not be published. Required fields are marked *