Keratin Therapy

11.00

Maska “Keratin Therapy” shërben për trajtimin e flokëve të dëmtuar dhe pa jetë. Është e pasur me ekstrakte keratine dhe i jep flokut shkëlqim dhe butësi dhe ushqen thellësisht majat.

SKU: 6549845355 Category: Tag:

Maska “Keratin Therapy” shërben për trajtimin e flokëve të dëmtuar dhe pa jetë. Është e pasur me ekstrakte keratinë dhe i jep flokut shkëlqim dhe butësi dhe ushqen thellësisht majat. Kjo maskë hidraton thellësisht flokun tuaj, duke i dhënë atij disiplinë, butësi dhe shkëlqim.Rigjeneron majat e dyfishta, hidraton folikulat e flokëve, duke e bërë më të lehtë për ta modeluar dhe më të dretjë në dukje.

Përdorimi: Aplikoni produktin mbi flokë të lagur, pas përdorimit të shampos. Shpëlajeni pas 5-7 minutave.

Ingredientet active :
– Plan Keratin
– Lavander
– Lule Camelia

DERMATOLOGJIKISHT I TESTUAR
FORMULUAR DHE PRODHUAR NË ITALI
E PËRSHTATSHME PËR ÇDO TIPOLOGJI FLOKU
SASIA: 250 ML

Weight 250 g