FREE Shipping in Albania

Maskë kundër yndyrës

(6 customer reviews)

L1,970.00

 

MASKA KUNDER YNDYRES
EFEKTI Trajton/balancon/zbut
BRANDI AMI’S BEAUTY
FORMULIMI Mask kundër yndyrës
MASA 200 ml
TIPET E FLOKUT Me yndyrë dhe të thatë
E PERSHTATSHME Për flokë me yndyrë dhe të thatë
MOSHA QE I PERSHTATET Per cdo moshë

Maska balancuese e sebumit me argjilë zeolite dhe vaj Moringa, trajton lëkurën e kokës dhe redukton yndyrën e flokëve, duke rivendosur ekuilibrin e duhur të lipideve.

Balta e zeolitit thith sebumin e tepërt duke eliminuar yndyrën në rrënjë;
Moringa detoksifikon dhe pastron lëkurën.

Ingredientet active:
-Argjile zeolite
-Vaj Moringa

Mënyra e përdorimit: Pasi të keni larë flokët, aplikojeni maskën fillimisht në lëkurën e kokës, me një masazh të lehtë për një veprim balancues të sebumit, më pas përhapeni me një krehër në gjatësi dhe në majë për një veprim hidratues, dekompozues detoksifikues/detoksifikues dhe lustrues. Lëreni të veprojë për rreth 3/5 minuta, më pas shpëlajeni tërësisht.
Shkundeni mirë para përdorimit.

DERMATOLOGJIKISHT I TESTUAR
FORMULUAR DHE PRODHUAR NË ITALI
E PËRSHTATSHME PËR FLOKË TË YNDYRSHEM
SASIA: 200 ML

6 reviews for Maskë kundër yndyrës

 1. fiori 25

  yesss,i love itt
  my hair looks so clean and healthy

 2. lozonjarja

  un sapo e kam blere te shikojm si do me rrije floku me te

 3. Ardita UK

  me pelqen se mi zbut majat e thata ,e ndjej flokun dyfish me mir

 4. Krista Berat

  eshte perle

 5. Juljeta Bera

  masken e aplikoj vetem 1 here ne jave dhe me ka nderuar

 6. Anisa

  Po e perdor prej 2 muajsh dhe mund te them qe rezultati eshte me se i dukshem.
  Shpetim per floket e yndyrshem

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *