FREE Shipping in Albania

Shampo kundër yndyrës

L1,600.00

 

SHAMPO KUNDER YNDYRES
EFEKTI Balancon yndyrën dhe zbut majat
BRANDI AMI’S BEAUTY
FORMULIMI Shampo kundër yndyrës
MASA 300 ml
TIPET E FLOKUT Me yndyrë dhe të thatë
E PERSHTATSHME Për flokë me yndyrë dhe të thatë
MOSHA QE I PERSHTATET Per cdo moshë
SKU: 6549845397-1 Category: Tag:

Shampo balancuese e yndyrës me bazë vaji Moringa dhe vaji Aloe Vera, dy përbërës aktivë natyralë të shkëlqyer me veti pastruese, antibakteriale, ushqyese dhe vitaminike. Përdorimi i kësaj  shampo kundërshton prodhimin e tepërt të sebumit duke i bërë flokët të butë, të mëndafshtë dhe të ushqyer mirë nga rrënja në majë, pa yndyrë të tepërt.

Ingredientet active:
-Vaj Moringa
-Vaj Aloe Vera

Mënyra e përdorimit: Masazhoni flokët e lagur, krijoni shkumë dhe shpëlajeni tërësisht.

DERMATOLOGJIKISHT I TESTUAR
FORMULUAR DHE PRODHUAR NË ITALI
E PËRSHTATSHME PËR FLOKË TË YNDYRSHEM
SASIA: 300 ML

Weight 300 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo kundër yndyrës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *