FREE Shipping in Albania

Volume Boost

L890.00

 

SHAMPO VOLUME BOOST
EFEKTI Përmirëson dendësinë e flokëve
BRANDI AMI’S BEAUTY
FORMULIMI Shampo volume
MASA 300 ml
TIPET E FLOKUT Të hollë,pa volum
E PERSHTATSHME Për flokë të hollë,pa volum dhe pa jetë
MOSHA QE I PERSHTATET Per cdo moshë
SKU: 6549845337 Category: Tag:

Shampo Volume Boost konsiston në përmirësimin e dendësisë së flokëve. Formula e saj e pasur depërton në flokun tuaj, duke ristrukturuar dhe duke i dhënë volum. Ai ushqen gjithashtu dhe rrënjën.

Ingredientet aktive:
-Ekstrakt i farave të linit
-Proteina të grurit
-Ekstrakt eukalipti

DERMATOLOGJIKISHT I TESTUAR
FORMULUAR DHE PRODHUAR NË ITALI
E PËRSHTATSHME PËR FLOKË TË HOLLË DHE PA VOLUM
SASIA: 300 ML

Weight 300 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Volume Boost”

Your email address will not be published. Required fields are marked *