FREE Shipping in Albania
Sale!
,

FACE MASK Nourish & Detox

(1 customer review)

Original price was: L3,600.00.Current price is: L2,880.00.

Kjo maskë ushqyese për fytyrën siguron hidratim të ekuilibruar të lëkurës. Falë gjalpit shea, vajrave të tij si ulliri, jojoba, bajame dhe përbërës të tjerë krejtësisht natyralë, ai trajton dhe ushqen lëkurën.
Relakson dhe shkëlqen lëkurën që në përdorimin e parë. E përshtatshme për cdo tip lëkure.

Pikat e forta:
-Hidraton lëkurën thellësisht.
-Përmirëson tonin e lëkures dukshem.
-Zbut dhe shkëlqen lëkurën.
-Lëkura duket më e shëndetshme dhe plot jetë.

Ingredientë Aktive:
-Vaj jojoba
-Vaj Bajameje
-Vaj ulliri
-Gjalp Shea
-Ekstrakt i gjetheve Aloe Vera

Përdorimi: Aplikoni një shtresë 1 ose 2 herë në javë në lëkurën e pastruar të fytyrës duke shmangur zonën e konturit të syve dhe buzëve. Lëreni të veprojë për 10-15 minuta për të lehtësuar depërtimin e përbërësve aktivë. Shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë.
Made in Italy.
Sasia:50 ml


You save: L720.00 (20%)

1 review for FACE MASK Nourish & Detox

  1. Vanesa

    I love it. This is the best mask that I have ever tried.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *