FREE Shipping in Albania
Sale!

Illuminating Serum

(1 customer review)

Original price was: L7,300.00.Current price is: L6,200.00.

 

ILLUMINATING SERUM FILLER EFFECT
EFEKTI hidraton epidermën duke favorizuar efektin mbushës/Minimizon rrudhat dhe linjat e shprehjes
BRANDI AMI’S BEAUTY
FORMULIMI Serum me efekt filler
MASA 50 ml
TIPET E LEKURES Për lëkurë me rrudha dhe linja mimike të dukshme
E PERSHTATSHME Për të gjitha tipet e lëkurës
MOSHA QE I PERSHTATET 25-65 vjec

 


You save: L1,100.00 (15%)

Ky serum kë një formulim të pasur dhe karakterizohet nga një ndërveprim i veçantë i përbërësve funksionalë që kontrastojnë dhe minimizojnë rrudhat, mikro-rrudhat dhe linjat e shprehjes. Ndërveprimi i veçantë i Acideve Hialuronike me peshë të ndryshme molekulare sipërfaqësisht hidraton epidermën duke favorizuar efektin mbushës.

Hidraton intensivisht epidermën, parandalon dhe kundërvepron dehidratimin e lëkurës dhe jep një shkëlqim të ri. Lëkura është më e tonifikuar, elastike dhe kompakte. Rrudhat, mikro-rrudhat dhe vijat e holla zvogëlohen. Lëkura është e hidratuar, e ushqyer, e butë dhe e shkëlqyeshme.

INGREDIENTE KYC:
-Ekstrakt i qelizave staminale të mollës
– Vitamine C
– Acid Lipoik
– Betaine
– Lipopeptide

VLERE E SHTUAR:
– Dermatologjikisht dhe Klinikisht të testuar
– Cruelty Free
– 0 Paraben, 0 VAJRA MINERALE, 0 NGJYRUES
– Formuluar dhe prodhuar në Itali

Video:

 

Weight 50 g

1 review for Illuminating Serum

  1. Ola

    Super texture dhe arome. Ndihet nje terheqje e lehte e fytyres qe ne aplikimin e pare.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *