FREE Shipping in Albania
Sale!

Intensive Hydration SPF 30

(1 customer review)

Original price was: L5,900.00.Current price is: L5,000.00.

 

INTENSIVE HYDRATION
EFEKTI Hidratues/Ushqyes/mbrojtës
BRANDI AMI’S BEAUTY
FORMULIMI KREM HIDRATUES
MASA 50 ml
TIPET E LEKURES Lekurë e thatë,e yndyrshme,mix
E PERSHTATSHME Për të gjitha tipet e lëkurës
MOSHA QE I PERSHTATET 16-65 vjec

 

SKU: 65498453209 Category: Tag:

You save: L900.00 (15%)

I pasuruar me ndërveprim të veçantë të filtrave me spektër të gjerë UVA dhe UVB, mbron lëkurën nga dëmtimi nga dielli rrezatimi dhe është thelbësor për të siguruar shkallën e saktë të hidratimit. Përdorimi i përditshëm parandalon plakjen e lëkurës dhe fillimin e linjave të shprehjes. Lëkura rimerr shkallën e saktë të hidratimit dhe ushqimit, është më e tonifikuar, kompakte, me shkëlqim dhe uniforme
Përmirësimi i teksturës ndihet menjëherë pas aplikimeve të para, në nivelin kutan, ajo absorbohet
shpejt duke shpjeguar një veprim zbutës, hidratues, dhe filtrim UV.
Pse ky krem është kaq i veçantë? Sepse përbman dy produkte në një krem të vetëm. Hidraton thellësisht
lëkurën duke filtruar rrezet e diellit me një spektër spf 30.

INGREDIENTE AKTIVE:
– Vitamine C
– Ekstrakt i qelizave staminale të mollës
– Acid hialuronik
– Vaj Argani
– Gjalp Shea
– Filtra Mbrojtës UVA/UVB
SASIA: 50ML

VLERË E SHTUAR:
– Dermatologjikisht dhe Klinikisht të testuar
– Cruelty Free
– 0 Paraben, 0 VAJRA MINERALE, 0 NGJYRUES
– Formuluar dhe prodhuar në Itali
– Premium Quality
– 2 Produkte në 1 ( Hidratant + Mbrojtës)

Video:

Weight 50 g

1 review for Intensive Hydration SPF 30

  1. Erga

    E adhuroj si krem ma ka dhene efektin qe ne diten e pare 😍

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *