FREE Shipping in Albania
,

KREM DIELLI SPF 50+

(8 customer reviews)

L4,200.00

Ultra High Protection SPF 50+ me një formulim të avancuar ofron mbrojtjen maksimale të lëkurës.
E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës, edhe ato më delikate.

Funksionet kryesore:
-MBRON LËKURËN NGA RREZATIMET POR EDHE NGA DJEGIET
-PARANDALON KRIJIMIN E NJOLLAVE KAFE
-PARANDALON PLAKJEN E LËKURËS
-MBRON ZONAT DELIKATE SI :
–NISHANET
–TATUAZHET
–PLAGËT
– HIDRATON INTENSIVISHT EPIDERMËN DHE MBRON NGA DEHIDRATIMI

Sasia : 50 ml

Out of stock

INGREDIENTË AKTIV:
– Ekstrakt Mango
-10 Acide Hialuronike
– Vitamine E
– Gjalp Shea
– Vaj Argani

VLERË E SHTUAR:
– Dermatologjikisht dhe Klinikisht të testuar
– Cruelty Free
– 0 Paraben, 0 Vajraminerale, 0 ngjyrues
– Formuluar dhe prodhuar në Itali

KESHILLA
Para se të ekspozoheni në diell aplikoni një shtresë të bollshme produkti dhe riaplikoni shpesh pergjatë kohes qe jeni te ekspozuar, veçanërisht pas djersitjes ose pasi jeni lagur ose tharë.
Shmangni ekspozimin në diell të drejtpërdrejtë gjatë orëve më të nxehta të ditës dhe mbajini fëmijët larg diellit.
Këshillohet gjithashtu që të mbroni veten duke mbajtur kapele.

8 reviews for KREM DIELLI SPF 50+

 1. Geralda Vokrri

  ahh ca shkelqimi te bukur jep ky kremi

 2. Nertila Hida

  forever my favorite <3

 3. Katerina S.

  ja vlen 200% per cmimin qe ka

 4. Klea Islamaj

  me pelqen shume se me ka parandaluar krijimin e njollave kafe ne lekure plus ma mban shume te hidratuar dhe te mbrojtur nga dielli .
  sme eshte skuqur asnjeher lekura,perkundrazi merr dhe nje ngjyre si ne nuance toke

 5. Artemisa Halilaj

  Lekura ime eshte dashuruar me kete produkt

 6. Ardita lecini

  Shum i mire,me pelqen shume.Bravo Ami vertet ke prodhuar produkte sh cilesre…

 7. Gesmerjana

  E sygjeroj 100% , shume i lehte ne lekure te mos flasim per shkelqimin qe le pas aplikimit 😍

 8. Xhuljana B.

  Me kete SPF mund te rrish perballe diellit dhe lekura ka super mbrojte.
  Me pelqen shume shkelqimi dhe tekstura e tij. E rekomandoj 100%

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *