FREE Shipping in Albania

MINI KIT Skin Care

L3,400.00

Mini KIT  i Ami’s Beauty eshte formati i vogel i produkteve SKIN CARE ekzistues.

Krijuar per tju dhene mundesine qe ti mbani me vete kudo .
Nje format praktik dhe eficent.

Out of stock

SKU: 65498453209-1 Category: Tag:

Mini KIT i Ami’s Beauty eshte formati i vogel i produkteve SKIN CARE ekzistues.

Krijuar per tju dhene mundesine qe ti mbani me vete kudo .
Nje format praktik dhe eficent.

MINI KIT permban produktet si me poshte :
-Krem dite  [Intensive hydration spf 30] 10 ML
-Krem nate antirrudhe  [Antiage Lifting] 10 ML
-Serum dite & nate [Illuminating Serum] 10 ML

 

VLERË E SHTUAR:
– Dermatologjikisht dhe Klinikisht të testuar
– Cruelty Free
– 0 Paraben, 0 VAJRA MINERALE, 0 NGJYRUES
– Formuluar dhe prodhuar në Itali
– Premium Quality

 

Weight 50 g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MINI KIT Skin Care”

Your email address will not be published. Required fields are marked *