FREE Shipping in Albania
Sale!

Shkumë larëse X5

(3 customer reviews)

Original price was: L2,600.00.Current price is: L1,900.00.

 

SHKUMA LARESE X5
EFEKTI Pastron fytyrën thellësisht nga Make up-I dhe papastërtitë e ditës
BRANDI AMI’S BEAUTY
FORMULIMI Shkumë larëse
MASA 200 ml
TIPET E LEKURES Lekurë e thatë,e yndyrshme,mix
E PERSHTATSHME Për të gjitha tipet e lëkurës
MOSHA QE I PERSHTATET 16-65 vjec

 

Available on backorder


You save: L700.00 (27%)

Shkuma larëse është e pasur me një teksturë të butë, mbështjellëse, të freskët dhe delikate për pastrimin e përditshëm të lëkurës suaj.

*largon butësisht papastërtitë dhe make-up-in.

*Liron poret nga sebumi i tepërt.

*Ruan hidratimin e lëkurës dhe strukturen hidrolipidike të lëkurës.

Nga vet emri Cleansing Facial X5  , kjo shkumë kryen 5 funksione njëherësh:

1.Detoksifikon
2.Rivitalizon
3.Purifikon
4.Ribalancon
5.Rinon lekuren

Rezultati është një lëkurë e paster,e freskët dhe e mëndafshtë.

Është ideale për të gjitha llojet e lëkurës: e papastër, me rrudhat e para, e pjekur, e ndjeshme dhe delikate.

Ingredientet active:

* Ujë aromatik me lule misri: gjallërues, dekongjesant.

*Uji aromatik i lajthisë :Nxitëse, freskuese.

*Vaj esencial grejpfrut: pastrues, ribalancues.

*Vaji neem: pastrues, hidratues, zbutës,

*Vaji esencial i livandës: pastrues.

*Surfaktant me bazë zinku: pastrues.

*Uji aromatik i sherebelës: pastrues, tonifikues

*Pro Vitamina B5: hidratues.

Menyra  e perdorimit. Lagni fytyrën me ujë, shpërndajeni produktin në pëllëmbën e dorës dhe masazhojeni në fytyrë me lëvizje rrethore. Shpëlajeni me ujë të vakët të bollshëm.

Përdoreni çdo ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Shkundeni mirë para përdorimit.

 

DERMATOLOGJIKISHT I TESTUAR
FORMULUAR DHE PRODHUAR NË ITALI
E PËRSHTATSHME PËR FLOKË TË YNDYRSHEM
SASIA: 200 ML

3 reviews for Shkumë larëse X5

  1. Bleoona

    Super produkt

  2. Rodney Panetta

    Your content is enriching, I’ve learnt so much from it.

  3. Marvin Czolba

    Thank you for sharing this informative post. You did a fantastic job elaborating your points. Looking forward to more posts.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *