FREE Shipping in Albania

KREM DIELLI SPF 50+

32.00

 

SPF 50+
EFEKTI krijon mbrojtje maksimale nga rrezatimet por edhe nga djegiet / parandalon plakjen
BRANDI AMI’S BEAUTY
FORMULIMI Krem mbrojtës ndaj rrezatimeve te diellit
MASA 50 ml
TIPET E LEKURES Lekurë e thatë,e yndyrshme,mix
E PERSHTATSHME PER Për të gjitha tipet e lëkurës
MOSHA QE I PERSHTATET 18-65 vjec

Out of stock

SKU: 6549845320-1 Category: Tag:
 • Ky krem ka në fokus mbrojtjen maksimale të lëkurës .
  Mbron zonat delikate si nishanet .Njëkohësisht i jep lëkures një tonalitet të artë duke e përshpejtuar nxirjen.
  Kremi mbrojtës i Ami’s Beauty me SPF 50+ krijon mbrojtje maksimale nga rrezatimet por edhe nga djegiet.
  -Përmban 10 acide hialuronike .
  -Mbron zonat  delikate si nishanet apo plagët.
  -Parandalon plakjen e lëkurës.
  -Përshpejton proceset natyrale të nxirjes duke i dhënë lëkurës një tonalitet të artë dhe natyrale.
  -Hidraton intensivisht epidermën dhe mbron nga dehidratimi.
  -Ideale për të gjitha llojet e lëkurës ,si në verë ashtu edhe në dimër,në breg të detit dhe në mal.

INGREDIENTË KYC :
– Ekstrakt mango
– Vitamine E
– Gjalp Shea
– Vaj Argani
– Sasia : 50 ml

VLERË E SHTUAR:
– Dermatologjikisht dhe Klinikisht të testuar
– Cruelty Free
– 0 Paraben, 0 Vajra minerale, 0 ngjyrues
– Formuluar dhe prodhuar në Itali

 

2 reviews for KREM DIELLI SPF 50+

 1. Arlie Moncion

  I have bookmarked your site for ongoing education.

 2. Sang Sandvig

  This article solved some questions I had, much appreciated.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *