FREE Shipping in Albania
,

Toning Lotion

(2 customer reviews)

L2,800.00

Ky tonik është veçanërisht i përshtatshëm për trajtimin e lëkurave të ndjeshme, balancon aciditetin e lëkures dhe jep një ndjesi të vërtetë pastërtie dhe mirëqenieje. Pastron ne thellesi te poreve duke mos lënë asnjë papastërti të mbetur nën lëkurë. Përmirëson dukshëm teksturën e lëkurën, e bën atë të duket më të shëndetshme.

Pikat e forta:
-Pastron poret ne thellesi.
-Balancon aciditetin e lëkurës.
-Ushqen lëkurën.
-Përmirëson teksturën e lëkurës.

Ingredientë aktive:
-Ekstrakte natyrale Achilea
-Ekstrakte natyrale Kamomili

Përdorimi: Pasi të keni hequr të gjithë make-up-in me qumësht pastrues, aplikojeni produktin me një pambuk në fytyrë dhe qafë. Lëreni lëkurën të thahet. Aplikoni kremin tuaj me pas.

2 reviews for Toning Lotion

  1. Ester Konjaku

    e rekomandoj 100% .me le nje freski te perkryer ne lekure

  2. Bruna d

    shum i mir ky produkti

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *