FREE Shipping in Albania

Xhel Larës

L2,900.00

Larës fytyre në trajtë xheli i cili mundëson heqjen e plotë të make-up dhe të papastërtive të tjera.
Formulë e pasur me ingredientë aktivë si Vaj esencial i Lavandër dhe Acid Hyaluronic, të cilët i japin fytyrës ndjesinë e pastërtisë dhe freskisë së plotë.
*Produkt i përshtatshëm për lekura normale-mixe.
*Mund të përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje.

-Përdorimi: Aplikoni produktin në fytyrë të thatë dhe masazhojeni në fytyrën derisa të krijojë një shkumë të lehtë.Lagini duart dhe më pas fërkoni fytyren derisa të shkumëzoje mirë.
Shpëlajeni plotësisht kur të perfundoni

Sasia: 200 ml

INGREDIENTE AKTIV:
– Vaj esencial I lavandër
– Hyaluronic Acid

VLERE E SHTUAR:
– Dermatologjikisht dhe Klinikisht të testuar
– Cruelty Free
– Formuluar dhe prodhuar në Itali

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Xhel Larës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *