FREE Shipping in Albania

Extra Oil Controlling Set

(10 customer reviews)

L6,270.00

 

 • SHAMPO KUNDER YNDYRES
 • MASK KUNDER YNDYRES
 • ARGAN HAIR OIL

Ky set ka ne fokus reduktimin e yndyres,trajtimin dhe ushqyerjen.
Perdorimi i tyre ne menyre te rregullt sjell ndryshim rrenjesor ne flokun tuaj.
Ndryshimi arrin te shihet qe ne 3 perdorimet e para:

MENYRA E PERDORIMIT

Hapi 1: Aplikohet shampo 1-2 here
Hapi 2: Aplikohet maska qe ne rrenje vetem 1 here ne jave,mbahet 2 min duke e masazhuar dhe krehur.
Hapi 3: Pasi shpelahet maska, shtrydhet mire floku dhe aplikohet vaji arganit
Pasi e thani flokun,aplikoni serish vajin e arganit per ti dhene shkelqim dhe shendet flokut .

Ps.Vaji arganit nuk te krijon yndyre,mund ta perdorni sa here qe e shikoni qe floku juaj eshte i thate,ne cdo moment te dites.

 

 

Category:

10 reviews for Extra Oil Controlling Set

 1. Kiara

  Ky set eshte super, qe nga momenti qe e zbulova ndihem me fat!

 2. Rexhi

  Vetem kush ka floke me yndyre dhe ka provuar kete set, e di se cfar do te thote 😊 thnx Ami’s beauty

 3. Pamela dIDI

  Nga 2 sete marr sa her qe porosis
  super te miraaa

 4. lORI DR

  pz jane super menjeeher ma ka dhene efketin qe ne heren e pare
  ja vlen aq lek sa jane

 5. Klesta Berisha

  Life saver <3

 6. Shpresa 31

  me t vertet na keni shpetuar jeten me kte setin,ku paskeni qene me perpara mer jahuu
  eshte super

 7. Loli.s

  si mund ta porosis??

 8. Jesusa Barona

  The post provides a good resource. We found it very useful. Thank you for sharing.

 9. Stacy Muscara

  This article has shed new light on the issue, kudos.

 10. anxhela

  Beni dergesa jasht ?

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *