FREE Shipping in Albania

Extra Repair Set

(20 customer reviews)

L4,890.00

 

 • ADVANCED REPAIR
 • KERATIN THERAPY HAIR MASK
 • ARGAN HAIR OIL

Ky set ka ne fokus trajtimin,ushqyerjen dhe riparimin e flokeve te thate dhe te demtuar.
Perdorimi i tyre ne menyre te rregullt sjell ndryshim rrenjesor ne flokun tuaj.
Ndryshimi arrin te shihet qe ne perdorimin e pare:

MENYRA E PERDORIMIT:

Hapi 1: Aplikohet shampo 1-2 here (shpelahet)
Hapi 2: Aplikohet maska vetem ne maja,mbahet 5 min duke e masazhuar dhe krehur.
Hapi 3: Pasi shpelahet maska, shtrydhet mire floku dhe beheni gati per tharje,aplikohet vaji arganit .
Pasi e thani flokun,aplikoni serish vajin e arganit per ti dhene shkelqim dhe shendet flokut .

Ps.Vaji arganit nuk te krijon yndyre,mund ta perdorni sa here qe e shikoni qe floku juaj eshte i thate,ne cdo moment te dites.

 

 

Category:

20 reviews for Extra Repair Set

 1. Ledia ura

  Ky set eshte super super super !
  Me nji te lare dhe floku mendafsh
  Jeni shume te mire <3

 2. Sheila

  Love it 😍

 3. Korina

  Eshte e treta her qe e blej,me pelqen shum 😍😍

 4. Ensi12

  Aroma FANTASTIKEEEE,ma le si parfum gjate dites 😍✨️✨️

 5. Klea sina

  Mua ma sollen dhurate per 8 mars
  Me pelqeu aq shum sa sdo doja ta ndroja me

 6. Kristi nisliu

  Rrenja e flokut mendafsh😍 dhe i gjith floku arome te freskettt .love it ❤️

 7. Liljana 2

  A dope ✨️😍

 8. Greta goka

  Ami gjithmon shum profesioniste me bizneset e saj,jeni super 😇

 9. Doriana Leka

  Ku keni qene me perpara?! Set fantastik ,floket si mendafsh.Nuk ju ndahen me🥰

 10. Lola

  Floket duken shume te shendetshem ,sidomos vaji Arganit eshte i pazevendesueshem !!!

 11. Aurora

  Jane thjesh wowww,e meritoni te jeni PREMIUM.🌟

 12. Zh

  Produkte fantastike. Pata rastin t’i provoj dhe ndihet ndryshimi qe ne perdorimet e para. Nuk zhgenjen Ami asnjehere!

 13. Ina Petraj

  Te gjitha produktet jane me 5 yje. Vajin e flokut e aplikoj pas larjes tek floket e me pas e thaj! Eshte thjesht mrekulliberes! Per mua i kalon te gjitha brandet e nivelit boteror!

 14. Zhak

  Produkte fantastike. Pata rastin t’i provoj dhe verehet ndryshimi menjehere. Nuk zhgenjen Ami asnjehere!

 15. Redi

  Pata rastin ti provoj nga bashkeshortja ime dhe seshte keq qe edhe ne burrat ti trajtojme floket here pas here me produkte speciale si keto me siper… Setin tjeter do e paguaj une me sa shoh se po harxhohet me shume nga une. Respekte

 16. Rediana

  Isha pak skeptike ne fillim por me rezultatet qe pata si ndahem më.

 17. Laura

  Super produkte. Per personat qe kane floke te thate ose te demtuar ky seti eshte fantastik. E provova dhe qe heren e pare te jep rezultat. Nuk te ul volumin e flokeve dhe qendrojne njekohesisht te buta.

 18. Lakeshia Yelverton

  This website is an amazing source of knowledge on related topics. Thank you for offering your knowledge with the world.

 19. Lauren Purser

  This article made me contemplate more deeply about the topic.

 20. codmmmwjjy

  Extra Repair Set – Amis Beauty –
  acodmmmwjjy
  [url=http://www.gue9d210lda1985kd7oe47xs2831d5mis.org/]ucodmmmwjjy[/url]
  codmmmwjjy http://www.gue9d210lda1985kd7oe47xs2831d5mis.org/

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *