FREE Shipping in Albania

Seti Volumizing

L2,190.00

Seti Volumizing përmban 2 produktet si më poshtë:

01- Shampo Volume boost

02- Maskë Keratin Therapy

Seti 2N1 është kombinimi  më perfekt për volumizimin e flokëve të hollë dhe riparimin e flokëve të dëmtuar.

SKU: 6549845320-1-1-1-2-1-1-1 Category: Tag:

Seti Volumizing përmban 2 produktet si më poshtë:

01- Maske Keratin Therapy  (shiko më tepër)

02- Shampo volume Boost  (shiko më tepër)

Seti 2N1 është kombinimi  më perfekt për volumizimin e flokëve të hollë dhe riparimin e flokëve të dëmtuar.

Ndërkohë që shampo volume boost pastron thellësisht flokun dhe i jep volum, Maska Keratin Therapy bën efektin  kryesor trajton flokët e dëmtuar.

Dëmtimi mund të vijë nga faktorë të ndryshëm si pjastra, tharësja apo dhe faktorë të jashtëm si dielli.

Përdorimi i maskës në menyre të rregullt sa herë të beni dush, jep efektin e kërkuar.

Mënyra e përdorimit:

Pasi të lani flokët me shampoo, 1-2 here.

Shtrydheni mirë flokun dhe filloni aplikoni maskën në maja.

E mbani të qendrojë maskën 8-10 min duke e masazhuar dhe krehur njëkohësisht,

Pas 10 minutash, shpëlajeni dhe floku do ndihet I butë si mëndafsh dhe me shkëlqim dhe pa harruar aromën e cila është super fantastike dhe shumë e pëlqyeshme  nga klientët të cilët e kanë përdorur.

 Sugjerim: Ky kombinim duhet të bëhet rutinë, dhe të përdoret sistematikisht sa herë që bëni dush, në mënyrë që efekti të jetë i dukshëm.

1 review for Seti Volumizing

  1. Titus Hallaway

    This website is well-researched. I like the depth of knowledge you provide.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *