FREE Shipping in Albania

Shampo & maskë kundër yndyrës

L3,570.00

Shampo dhe maska balancuese e yndyres me argjile zeolite dhe bazë vaji Moringa dhe vaji Aloe Vera trajton skalpin dhe redukton yndyren e flokeve duke rivendosur ekulibrin e duhur te lipideve.
Këto përbërës aktiv natyral të shkëlqyer me veti pastruese, antibakteriale, ushqyese dhe vitaminike kundërshtojnë prodhimin e tepërt të sebumit duke i bërë flokët të butë, të mëndafshtë dhe të ushqyer mirë nga rrënja në majë, pa yndyrë të tepërt.

Seti kundër yndyrës  përmban 2 produktet si më poshtë:

01- Shampo Oil Controlling  

02- Mask Oil Controlling 

SKU: 6549845320-1-1-1-2-1-1-1-1 Category: Tag:

Seti kundër yndyrës  përmban 2 produktet si më poshtë:

01- Shampo Oil Controlling  

02- Mask Oil Controlling 

Shampo dhe maska balancuese e yndyres me argjile zeolite dhe bazë vaji Moringa dhe vaji Aloe Vera trajton skalpin dhe redukton yndyren e flokeve duke rivendosur ekulibrin e duhur te lipideve.
Këto përbërës aktiv natyral të shkëlqyer me veti pastruese, antibakteriale, ushqyese dhe vitaminike kundërshtojnë prodhimin e tepërt të sebumit duke i bërë flokët të butë, të mëndafshtë dhe të ushqyer mirë nga rrënja në majë, pa yndyrë të tepërt.

`Argjila e Zeolitit thith sebumin e tepert duke eleminuar yndyren ne rrenje .

`Moringa  detoksifikon dhe pastron skalpin.

`Aloe Vera ka veti pastruese,antibakteriale dhe ushqyese.

Mënyra e përdorimit:

-Aplikoni shampon dhe masazhojeni në flokë të lagur, krijoni shkumë dhe shpëlajeni tërësisht.

-Shtrydheni mirë flokun dhe filloni aplikoni maskën fillimisht në skalpin e kokës duke e masazhuar lehtë për një veprim balancues të sebumit.

-Më pas përhapeni maskën me krehër në gjatësi dhe në maja për një veprim hidratues,dekompozues dhe detoksifikues.

-Lëreni të veprojë për rreth 3-5 min dhe më pas shpëlajeni.

 *Shkundeni mirë përpara përdorimit.

Ingredientet active :
– Aloe Vera
– Moringa Oil
– Zeolite clay

DERMATOLOGJIKISHT I TESTUAR
FORMULUAR DHE PRODHUAR NË ITALI
E PËRSHTATSHME PËR ÇDO TIPOLOGJI FLOKU
SHAMPO: 300 ML
MASKA: 200 ML

 

 

1 review for Shampo & maskë kundër yndyrës

  1. Marylin Ahmadi

    This site provides beneficial information on a variety of subjects. Thanks for sharing your expertise with us.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *