FREE Shipping in Albania

Extra Volumizing Set

(11 customer reviews)

L4,890.00

 

 • Volume boost
 • KERATIN THERAPY HAIR MASK
 • ARGAN HAIR OIL

Seti 3N1 është kombinimi më perfekt për volumizimin e flokëve të hollë dhe riparimin e flokëve të dëmtuar.
Ndërkohë që shampo volume boost pastron thellësisht flokun dhe i jep volum, Maska Keratin Therapy bën efektin trajtues për flokët e dëmtuar.
Dëmtimi mund të vijë nga faktorë të ndryshëm si pjastra, tharësja apo dhe faktorë të jashtëm si dielli.

Perdorimi i tyre ne menyre te rregullt sjell ndryshim rrenjesor ne flokun tuaj.
Ndryshimi arrin te shihet qe ne perdorimin e pare:

MENYRA E PERDORIMIT

Hapi 1: Aplikohet shampo 1-2 here
Hapi 2: Aplikohet maska vetem ne maja,mbahet 5 min duke e masazhuar dhe krehur
Hapi 3: Pasi shpelahet maska, shtrydhet mire floku dhe beheni gati per tharje,aplikohet vaji arganit .
Pasi e thani flokun,aplikoni serish vajin e arganit per ti dhene shkelqim dhe shendet flokut .

Ps.Vaji arganit nuk te krijon yndyre,mund ta perdorni sa here qe e shikoni qe floku juaj eshte i thate,ne cdo moment te dites.

 

 

Category:

11 reviews for Extra Volumizing Set

 1. Artemisa Lala

  fantastik per floke kacurela

 2. Rita saliu

  sapo e kam porositur,mezi pres tme vijeee <3

 3. Lori 24

  Kam mbi 6 muaj qe e perdor regulloisht .jeni super,keni super produkte

 4. Ksenja dari

  jam kacurrelse dhe e perdor dhe se ndaj me ,yll seti

 5. Mirela palgjoka

  Ja vlejn 100% per cmimin qe kane.
  Well done Ami !

 6. Erzena Emana

  une e kam porositur nga USA se m boni kuriose dhe jam shum e knaqur me efejtin ,e perdor dhe goca imee

 7. Krista Trusi

  10/10 ****

 8. Drin.

  Sa kushton??

 9. Esta Appolonia

  Your article provides tons of valuable information. We have it very beneficial. Thank you for writing such a comprehensive post.

 10. Mehis

  E kam perdorur qe ne fillim qe ka dale dhe thjesht i alternoj ama nuk e mendoj kurre qe ti nderroj 🫶🏻🫶🏻

 11. Aurela Dauti

  E kam perdorur vetem njehere dhe kam pare shume ndryshim, ka arome shume te mira dhe nuk kam me yndyr ne floke keratina me ka dhene shume shkelqim dhe majat e flokeve nuk i kam me dyshe.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *