FREE Shipping in Albania

Night Set

(2 customer reviews)

L13,700.00

Night Set përmban 2 produktet si më poshtë:
1-Iluminating Serum
2-Kremi natës Anti-Age

Night Set është kombinimi më perfekt për trajtimin, reduktimin e rrudhave si dhe linjave të holla të mimikës.

SKU: 6549845320-1-1-1-2 Category: Tag:

Night Set përmban 2 produktet si më poshtë:

01- Iluminating Serum (filler effect) (shiko më tepër)

02- Kremi Anti-Age (shiko më tepër)

Night Set  është kombinimi më perfekt për trajtimin ,reduktimin e rrudhave si dhe linjave të holla të mimikës.

Gjithashtu ky set në sajë të formulimit të pasur , hidraton intensivisht epidermën dhe kundërvepron në dehidratimin e lëkurës dhe jep një shkëlqim shumë natyral. Lëkura është më e tonifikuar, elastike dhe kompakte. Rrudhat, mikro-rrudhat dhe vijat e holla zvogëlohen. Lëkura është e hidratuar, e ushqyer, e butë dhe e shkëlqyeshme.

Mënyra e perdorimit:

Pasi të keni pastruar mirë fytyrën , filloni aplikoni fillimisht Serumin, duke e përhapur mirë në lëkurë por është shumë e rëndësishme që mos të harrohet të aplikohet dhe zona e qafës.

Për tu përthithur sa më mire serumi duhet te prisni jo me shume se 1 min.

Pas 1 minute filloni të aplikoni kremin antiage në të gjithë fytyrën.

Fytyra do ndihet e tonfikuar , e hidratuar, e butë dhe me një aromë fantastike që qëndron si parfum gjatë natës.

Sugjerim: Ky kombinim duhet të bëhet rutine, dhe të përdoret sistematikisht çdo ditë në menyrë që efekti të jetë i dukshëm.

2 reviews for Night Set

 1. Audrea Montrella

  This site inspires me to continue my own interests, appreciate it.

 2. Elouise

  Wow, amazing weblog format! How lengthy have
  you been running a blog for? you made running a blog look easy.
  The full look of your website is magnificent, let alone the content!
  You can see similar here ecommerce

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *