FREE Shipping in Albania
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Vaji luksoz i “AMI’S BEAUTY” që po bën namin nëpër rrjet!

Produktet kozmetike të “AMI’S BEAUTY” bëjnë diferencën në tregun shqiptar dhe këtë e konfirmojnë më së miri të gjithë ata që e kanë provuar të paktën një herë gamën e gjerë që kjo markë ofron. Dhe në fakt nuk kishte si të ndodhte ndryshe kur në krye të kësaj është Amarda Toska, e cila gjithmonë ka ditur të sjellë pranë klientëve të saj produkte dhe shërbime që bëjnë diferencën.

Produktet kozmetike të “AMI’S BEAUTY” bëjnë diferencën në tregun shqiptar dhe këtë e konfirmojnë më së miri të gjithë ata që e kanë provuar të paktën një herë gamën e gjerë që kjo markë ofron. Dhe në fakt nuk kishte si të ndodhte ndryshe kur në krye të kësaj është Amarda Toska, e cila gjithmonë ka ditur të sjellë pranë klientëve të saj produkte dhe shërbime që bëjnë diferencën.

Produktet e “AMI’S BEAUTY” janë ‘MADE IN ITALY‘ dhe prodhohet në një nga fabrikat më të mira të Milanos. Këto produkte kanë ndryshuar mendësinë e shqiptarëve, të cilët dikur mendonin se brandet shqiptare nuk arrinin të sjellin produkte cilësore. Ja pra tashmë kemi rastin konkret që tregon se sa cilësore dhe PREMIUM janë produktet e Amit. Janë me mijëra klientet që kanë mbetur mëse të kënaqura dhe që kanë dhënë ‘feedback’ pozitivë.

Çdo produkt që AMI’S BEAUTY ka lançuar ka qenë një sukses i vërtet. Sukses i padiskutueshëm pritet edhe në produktin më të ri që Ami ka sjellë për klientet e saj. Bëhet fjalë për ARGAN OIL ,ELIXIR DROPS, për të cilin mund të themi me plot bindje që është një vaj magjik, i cili arrin të ushqejë, trajtojë, rigjenerojë dhe të mbrojë flokët nga çdo agjent i jashtëm.

Shohim që po flitet gjithandej për këtë vaj kaq të mirë, që mezi po presim ta provojmë dhe ne!

Por pse ky vaj është kaq unik?

Ky vaj luksoz i flokëve është i pasuruar me vaj argani, një përbërës cili është një kurë e vërtetë për flokët:

– Ushqen folikulat e flokëve në thellësi.

– Trajton majat e djegura dhe dyshe.

– Rivitalizon flokët duke i dhënë shkëlqim dhe butësi.

– Mbron flokët nga këputja dhe redukton dëmtimet nga nxehtësia.

– Rigjeneron flokët e dëmtuar nga elementë të jashtëm si bojërat, mjetet e stilimit, smogu dhe ekspozimi i zgjatur ndaj rrezeve të diellit.

Format e përdorimit:

– Aplikohet në flokë të lagur, pas larjes – për t’i zbutur dhe për t’i përgatitur për krehje.

– Aplikohet në flokë të thatë, përpara krehjes – për të hidratuar dhe ushqyer majat.

– Aplikohet si “final touch” pas krehjes/stilimit – për më shumë shkëlqim dhe disiplinë.

 

Ingredientët aktivë

-Vaj Argani

-Vitaminë A

-Vitamnë F

-Vitaminë E

-Omega 6

-Acidi Linoleik

-Filosterolet

Lajm i shkruar nga BORDO.al

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *