FREE Shipping in Albania
Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Extra Oil Controlling Set

(10 customer reviews)

L6,270.00

 

  • SHAMPO KUNDER YNDYRES
  • MASK KUNDER YNDYRES
  • ARGAN HAIR OIL

Ky set ka ne fokus reduktimin e yndyres,trajtimin dhe ushqyerjen.
Perdorimi i tyre ne menyre te rregullt sjell ndryshim rrenjesor ne flokun tuaj.
Ndryshimi arrin te shihet qe ne 3 perdorimet e para:

MENYRA E PERDORIMIT

Hapi 1: Aplikohet shampo 1-2 here
Hapi 2: Aplikohet maska qe ne rrenje vetem 1 here ne jave,mbahet 2 min duke e masazhuar dhe krehur.
Hapi 3: Pasi shpelahet maska, shtrydhet mire floku dhe aplikohet vaji arganit
Pasi e thani flokun,aplikoni serish vajin e arganit per ti dhene shkelqim dhe shendet flokut .

Ps.Vaji arganit nuk te krijon yndyre,mund ta perdorni sa here qe e shikoni qe floku juaj eshte i thate,ne cdo moment te dites.

 

 

Category:

10 reviews for Extra Oil Controlling Set

There are no reviews yet.

Be the first to review “Extra Oil Controlling Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *