FREE Shipping in Albania
,

Micellar Milk

(1 customer review)

L2,800.00

Qumësht efektiv për pastrimin e përditshëm të fytyrës. Ky emulsion i butë heq butësisht make-up-in dhe papastërtitë, duke e lënë lëkurën të butë dhe të mëndafshtë.

Pikat e forta:
-Pastron make-up
-Largon butësisht papastërtitë
-E le lëkurën e butë dhe të hidratuar

Ingredientë Aktive:
-Vaj Argani
-Aloe Vera
-Vaj essencial Lavander

Përdorimi: Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje me një copë pambuku në fytyrë dhe qafë duke
shmangur zonën e syve. Shpëlajeni me ujë.

1 review for Micellar Milk

There are no reviews yet.

Be the first to review “Micellar Milk”

Your email address will not be published. Required fields are marked *