FREE Shipping in Albania
Sale!
,

Micellar Milk

(2 customer reviews)

Original price was: L2,800.00.Current price is: L2,240.00.

Qumësht efektiv për pastrimin e përditshëm të fytyrës. Ky emulsion i butë heq butësisht make-up-in dhe papastërtitë, duke e lënë lëkurën të butë dhe të mëndafshtë.

Pikat e forta:
-Pastron make-up
-Largon butësisht papastërtitë
-E le lëkurën e butë dhe të hidratuar

Ingredientë Aktive:
-Vaj Argani
-Aloe Vera
-Vaj essencial Lavander

Përdorimi: Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje me një copë pambuku në fytyrë dhe qafë duke
shmangur zonën e syve. Shpëlajeni me ujë.


You save: L560.00 (20%)

2 reviews for Micellar Milk

  1. Vanesa Koka

    Amazinggg ! I love it

  2. Ogerta (verified owner)

    Great face cleanser and the skin feels soft.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *