FREE Shipping in Albania
AMIS BEAUTY REVISA WHO

Vajza vëmendje, projekti i ri i Amarda Toskës është lajmi më i mirë që mund të merrnim sot

Prej vitesh kemi pyetur veten për sekretin që mbart Ami dhe pse fytyra e saj është kaq e pastër dhe e freskët e flokët plot shkëlqim. Epo duket se sekretin ikona do na e zbulojë me projektin e ri që këtë herë nuk ka të bëjë as me fustanet e nusërisë dhe as eventet. Por me produktet që të gjithë ne vajzat i duam shumë, ato për fytyrën dhe flokët. “Ami’s Beauty” quhet linja e kujdesit për fytyrën dhe flokët që shumë shpejt do të vijë nga Ami. Një linjë produktesh që është formuluar dhe prodhuar në Itali.

Ami aktualisht ka xhiruar promon e këtyre produkteve dhe revistawho ju sjell pak nga prapaskenat, ku biznesmenia shfaqet e veshur me fustan të bardhë, duke pozuar pranë detit.

Ndërsa në foton e rradhës shfaqet plot freski dhe dritë duke na bërë ta presim me padurim linjën e re të produkteve.

 

Referenca: RevistaWho.Com”, Kliko per artikullin origjinal

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *