FREE Shipping in Albania
,

FACE SCRUB Purifying Exfoliator

(5 customer reviews)

L3,000.00

Ky Scrub mbart një funksion të dyfishtë rivitalizues dhe hidratues. Gjithashtu mundëson një trajtim të çmuar eksfoljues dhe zbutës. Largon në mënyrë efektive dhe delikate qelizat e vdekura të lëkurës dhe stimulon rigjenerimin e plotë të tyre. Lëkura ndihet më e lëmuar dhe plot shkëlqim, për lëkurë të pastër dhe gjithmonë të rigjeneruar. E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës, edhe ato më delikate.

Pikat e forta:
-Eksfoljon lekuren butesisht.
-Ndihmon ne permiresimin e tekstures se fytyres.
-Hidraton lekuren.
-Dhuron shkelqim dhe butesi.

Ingredientë Aktive:
-Ekstrakt i gjethes se Rozmarines
-Ekstrakt i Lavandres
-Ekstrakt i vajit te fares Melia

Përdorimi:Aplikojeni në lëkurë të thatë ose pak te lagur dhe masazhohet me lëvizje rrethore.
Shpëlajeni me bollëk derisa produkti të hiqet. Made in ITALY.
Sasia:50 ml

5 reviews for FACE SCRUB Purifying Exfoliator

There are no reviews yet.

Be the first to review “FACE SCRUB Purifying Exfoliator”

Your email address will not be published. Required fields are marked *