FREE Shipping in Albania
,

FACE SCRUB Purifying Exfoliator

(5 customer reviews)

L3,000.00

Ky Scrub mbart një funksion të dyfishtë rivitalizues dhe hidratues. Gjithashtu mundëson një trajtim të çmuar eksfoljues dhe zbutës. Largon në mënyrë efektive dhe delikate qelizat e vdekura të lëkurës dhe stimulon rigjenerimin e plotë të tyre. Lëkura ndihet më e lëmuar dhe plot shkëlqim, për lëkurë të pastër dhe gjithmonë të rigjeneruar. E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës, edhe ato më delikate.

Pikat e forta:
-Eksfoljon lekuren butesisht.
-Ndihmon ne permiresimin e tekstures se fytyres.
-Hidraton lekuren.
-Dhuron shkelqim dhe butesi.

Ingredientë Aktive:
-Ekstrakt i gjethes se Rozmarines
-Ekstrakt i Lavandres
-Ekstrakt i vajit te fares Melia

Përdorimi:Aplikojeni në lëkurë të thatë ose pak te lagur dhe masazhohet me lëvizje rrethore.
Shpëlajeni me bollëk derisa produkti të hiqet. Made in ITALY.
Sasia:50 ml

5 reviews for FACE SCRUB Purifying Exfoliator

 1. Rea M

  shum e mir,me pelqen shumm. eshte e imet si teksture dhe eshte fiks per lekuren

 2. Zoica Dellani

  LOVE ITTTT!! Ma le fytyren shume tbut pas poerdorimit.e aplikoj 1 her ne jave

 3. Arjeta Vela

  a mund t blejm me shumic si ky prpdukti? ??

 4. Benilda Xoxa

  prsh,jam nga italia dua me e mar qyt produkt me e shit ne Itali. Si muj me ju kontaktue ,kam nje sallon temin ne Milano dhe shum prej klienteve te mia jane prej shqiperie dhe ma kan kerku me e pas ne sallon. me kontaktoni

 5. Ogerta (verified owner)

  Fabulous my face loves it.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *