FREE Shipping in Albania
Ide dhurate për shoqen e ngushtë

Ide dhurate për shoqen e ngushtë

Dhuratat më të mira për shoqen e ngushtë

Të bësh dhurata për shumë njerez është kënaqësi dhe për më tepër e shijojnë shumë. Por, shpesh edhe dilemë se çfarë të zgjedhësh dhe se a do të ju pëlqej personave që ia dhuroni,

Më poshtë po ju japim disa ide për dhuratat që mund të bëni per shoqen tuaj te ngushte:

 1.  Sete të kujdesit të lëkurës: Mund të blini një set me produkte të kujdesit të lëkurës që I pershtaten cdo tipi lekure, si:
  -Nje Lares ne trajte Milk-u
  -Një tonik,
  -Një krem hidratues
  -Dhe një maskë fytyre.
 2. Një produkt që I përshtatet të 4 stinëve:
  -SPF 50+ (për mbrojtje totale ndaj diellit dhe parandalimit të krijimit të njollave kafe në lëkurë)
  -Krem hidratues + Spf 30 (një krem që kryen 2 funksione në 1 ,edhe hidraton lëkurën thellësisht por edhe mbron nga rrezet e dëmshme të diellit)
 3. Serum ose një eliksir për flokët:
  Serumet janë shpesh të pasura me substanca aktivë që ndihmojnë për të shëndetësuar dhe për të rikthyer lëkurën. Zgjidh një serum me antioksidantë ose acid hialuronik për të ndihmuar në hidratimin e lëkurës së saj .Sugjerimi më i mirë eshte Serumi illuminating filler effect i cili hidraton dhe njëkohësisht minimizon rrudhat dhe linjat e holla te mimikës.
 4. Produkte për flokë problematik: Nëse shoqja jote e ngushtë e do kujdesin për flokët e saj, mund të blini produkte të shkëlqyera për kujdesin e tyre.
  Këtu mund të përfshijmë :
  -Set specifik për flokë te yndyrshëm
  -Shampo oil controlling
  -Mask oil controlling
  -Argan oil – (në rast se ka dhe maja të thata dhe të dëmtuara
 5. Produkte për flokët per riparim: Një nga setet për riparimin e flokëve të thatë dhe të dëmtuar është seti extra repair,I cili trajton dhe riparon flokët e thatë dhe të dëmtuar.ky set përmban:
  -Shampo advanced repair
  -Mask keratin therapy
  -Argan oil
 6. Voucher të personalizuar: Për produkte të kujdesit të lëkurës që ajo preferon,ne mund të ofrojmë një voucher për të blerë tek ne të gjitha produktet që ajo deshiron me një vlerë prej 6000-10,000 Lek .

Këto dhe shume ide te tjera,na ndiqni në blogjet e ardhshme.

Amis beauty

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *