FREE Shipping in Albania
Sale!

Anti-Age Lifting

(3 customer reviews)

Original price was: L6,400.00.Current price is: L5,440.00.

 

ANTI-AGE LIFTING
EFEKTI Trajton dhe redukton rrudhat/ushqyes/multi-action/amplifikues I kolagjenit & elastinës
BRANDI AMI’S BEAUTY
FORMULIMI Krem anti-rrudhë
MASA 50 ml
TIPET E LEKURES Për lëkurë me rrudha dhe linja mimike të dukshme
E PERSHTATSHME Për të gjitha tipet e lëkurës
MOSHA QE I PERSHTATET 25-65 vjec

 

SKU: 6549845320 Category: Tag:

You save: L960.00 (15%)

Ky krem ka në fokus trajtimin dhe reduktimin e rrudhave dhe linjave të holla të mimikës. Mundëson benefite antirrudhë, tërheq dhe tendos lekurën. Falë një formulimi të veçantë ky krem ​ shumë ushqyes dhe multi-action inkurajon fuqinë natyrore të lëkurës për të amplifikuar kolagjenin dhe elastinën. Linjat dhe rrudhat duken të reduktuara në mënyrë të menjëhershme.
Pas perdorimit të vazhdueshëm lëkura ndihet më e fortë, dendësia dhe elasticiteti i saj janë përmirësuar ndjeshëm. Formulim i pasur i karakterizuar nga një ndërveprim i veçantë i përbërësve funksionalë që kanë një veprim ringjallës, forcues dhe rigjenerues në lëkurat, të cilat, me kalimin e viteve,. Kontraston dhe parandalon rrudhat, mikro-rrudhat dhe vijat e holla, duke e bërë lëkurën më të fortë dhe të butë. Ushqen intensivisht epidermën, parandalon dhe kundërvepron dehidratimin e lëkurës..

INGREDIENTE KYC :
– Ekstrakt i qelizave Staminale Buddleja
– Ekstrakt i qelizave staminale të mollës
– Tripeptide biomimetike
– Ekstrakt Soje
– Gjalp Shea
– Vitaminë E+C
– Ceramid E
– Sasia : 50 ml

VLERE E SHTUAR:
– Dermatologjikisht dhe Klinikisht të testuar
– Cruelty Free
– 0 Paraben, 0 Vajra minerale, 0 ngjyrues
– Formuluar dhe prodhuar në Itali

Video:

 

Weight 50 g

3 reviews for Anti-Age Lifting

  1. Sonja

    I love ittt ,super arome dhe duket efekti qe ne perdorjen e pare <3

  2. Tamesha Tolson

    Impressive, we didn’t know that before. The author have provided new light on the topic. Thanks for mentioning.

  3. Dierdre Murzyn

    Thanks a lot for sharing such a valuable post. Your ideas are very insightful and the content is clearly crafted. Keep it up!

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *